Výsledky žebříčku mládeže Středočeské oblasti - jaro - konečné


D12						Celkem	7.4.2013	13.4.2013	14.4.2013	21.4.2013	19.5.2013	8.6.2013	počet závodů 
 1.	Šafková Sofie		KAM0153	B	813,27	18:59	215,98	19:13	182,15	00:00	  0,00	00:00	  0,00	39:11	199,56	11:28	215,58	4
 2.	Škáchová Magdalena	KAM0151	B	787,57	25:00	189,35	15:27	205,25	46:03	171,77	00:00	  0,00	38:30	201,31	14:43	191,66	5
 3.	Rusá Vendula		DCE0150	B	779,00	24:46	190,39	00:00	  0,00	35:53	200,08	27:42	189,40	39:21	199,13	00:00	  0,00	4
 4.	Chaloupková Hana	KAM0252	C	749,50	24:02	193,63	00:00	  0,00	00:00	  0,00	32:20	170,90	42:03	192,21	14:34	192,76	4
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
 5.	Šantrůčková Anna	KAM0150	C	623,97	00:00	  0,00	00:00	  0,00	35:19	201,66	18:59	224,20	39:45	198,11	00:00	  0,00	3
 6.	Semíková Lucie		KAM0250	C	596,46	00:00	  0,00	14:23	211,79	36:32	198,27	28:27	186,40	00:00	  0,00	00:00	  0,00	3
 7.	Geislerová Aneta	DKL0151	C	576,09	34:11	148,71	34:01	 91,38 106:57	  2,18	32:55	168,57	51:43	167,43	00:00	  0,00	5
 8.	Kastnerová Jessica	DOR0250	C	529,47	25:46	185,96	00:00	  0,00	00:00	  0,00	33:29	166,30	47:54	177,21	00:00	  0,00	3
 9.	Jirkovská Michaela	SLA0150	B	462,84	42:20	112,64	19:05	182,96	00:00	  0,00	33:15	167,24	00:00	  0,00	00:00	  0,00	3
10.	Bejvlová Karolína	LME0250	C	298,42	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	46:57	112,53	00:00	  0,00	15:30	185,89	2
11.	Votavová Žofie		KNC0250	C	260,54	00:00	  0,00	34:58	85,55	00:00	  0,00	00:00	  0,00	48:46	174,99	00:00	  0,00	2
	Horychová Zuzana	DKL0150	C	203,63	00:00	  0,00	37:51	 67,87	00:00	  0,00	41:08	135,76	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
	Vallová Kristýna	ZVO0152	C	174,34	46:05	 96,04	36:09	 78,30	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
	Chalupová Aneta		ROZ0250	C	170,29	00:00	  0,00	21:09	170,29	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	Lebedová Anna		ROZ0151	C	151,89	00:00	  0,00	24:09	151,89	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	Čermáková Kateřina	ROZ0150	C	146,47	00:00	  0,00	25:02	146,47	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	Mc Mahon Anežka		LBE0250	C	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00 123:17	  0,00	00:00	  0,00	1


D14						Celkem	7.4.2013	13.4.2013	14.4.2013	21.4.2013	19.5.2013	8.6.2013	počet závodů 
 1.	Kováříková Marie	KAM0050	B	833,49	00:00	  0,00	13:25	209,75	34:48	216,59	38:31	182,21	43:20	206,83	08:37	200,32	5
 2.	Voltrová Alena		ROZ9951	B	786,07	32:26	191,06	16:05	191,82	43:08	196,62	40:23	176,50	45:15	202,71	09:05	194,92	6
 3.	Kolářová Johana		SLA9950	B	778,50	31:04	195,65	15:06	198,43	61:16	153,16	40:29	176,20	50:57	190,46	09:10	193,96	6
 4.	Straková Veronika	SLA0051	B	752,52	31:31	194,14	17:52	179,82	51:33	176,44	33:25	197,81	55:28	180,75	00:00	  0,00	5
 5.	Čiháková Barbora	KNC9950	B	716,52	33:38	187,03	00:00	  0,00	51:16	177,12	37:21	185,78	62:03	166,59	00:00	  0,00	4
 6.	Sedláčková Linda	ROZ0050	B	693,91	37:55	172,64	17:39	181,28	48:43	183,24	55:00	131,80	77:02	134,38	12:23	156,75	6
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
 7.	Pohořalá Anna		ROU9954	C	687,42	35:22	181,21	00:00	  0,00	47:14	186,79	47:00	156,27	63:39	163,15	00:00	  0,00	4
 8.	Aschermannová Karolína	KAM0051	B	621,86	27:22	208,08	00:00	  0,00	00:00	  0,00	29:45	209,02	00:00	  0,00	08:14	204,76	3
 9.	Kyselová Nela		ROU9951	C	543,04	30:53	196,27	00:00	  0,00	54:50	168,58	39:50	178,19	00:00	  0,00	00:00	  0,00	3
10.	Míchalová Šárka		KPY0050	C	533,58	46:28	143,93	24:06	137,89	60:33	154,87	66:25	 96,89 100:33	 83,82	00:00	  0,00	5
11.	Chládková Jana		KNC0052	C	390,47	54:00	118,62	00:00	  0,00	00:00	  0,00	57:26	124,36	disk.	  0,00	13:11	147,49	4
12.	Lišková Hana		KPY9951	C	356,30	81:22	 26,70	27:03	118,05	78:20	112,25	disk.	  0,00	93:21	 99,30	00:00	  0,00	5
13.	Benešová Hana		DKL0050	C	318,82	41:49	159,54	26:12	123,77	00:00	  0,00	disk.	  0,00 123:01	 35,51	00:00	  0,00	4
14.	Kyralová Anna		KAM0052	C	296,78	61:28	 93,54	35:51	  0,00	00:00	  0,00	disk.	  0,00 104:06	 76,18	14:57	127,06	5
15.	Nentvichová Klára	DOR9950	C	270,87	00:00	  0,00	00:00	  0,00	54:00	170,57	00:00	  0,00	92:53	100,30	00:00	  0,00	2
	Šafková Sofie		KAM0153	B	193,17	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	34:56	193,17	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	Albrechtová Iveta	KAM9950	C	190,10	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	09:30	190,10	1
	Tomešková Monika	KPY9950	C	 68,62	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00 107:37	 68,62	00:00	  0,00	1
	Kováčiková Jolana	KNC0051	C	  0,00	disk.	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1


D16						Celkem	7.4.2013	13.4.2013	14.4.2013	21.4.2013	19.5.2013	8.6.2013	počet závodů 
 1.	Voltrová Hana		ROZ9752	B	421,45	30:59	102,86	17:13	 96,91	55:17	104,79	40:40	107,63	84:20	106,17	00:00	  0,00	5
 2.	Hájková Eliška		ZVO9851	B	421,16	30:13	105,26	14:52	110,98	58:39	 99,00	43:46	100,59	00:00	  0,00	12:38	104,33	5
 3.	Zimmerová Kateřina	ZVO9852	B	385,52	34:29	 91,88	19:10	 85,23	63:25	 90,79	48:51	 89,05	88:50	101,17	12:59	101,68	6
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
 4.	Ježková Kateřina	SLA9750	B	354,42	36:56	 84,20	19:40	 82,24	60:16	 96,21	47:39	 91,77	00:00	  0,00	00:00	  0,00	4
 5.	Kopecká Eliška		KNC9850	C	326,06	41:55	 68,58	22:14	 66,87	96:06	 34,50	50:20	 85,68 109:49	 77,82	14:00	 93,98	6
 6.	Zábranská Kristýna	SLA9852	C	321,98	34:54	 90,58	21:47	 69,56	00:00	  0,00	52:24	 80,98 107:05	 80,86	00:00	  0,00	4
 7.	Hamplová Tereza		LBE9752	C	178,09	00:00	  0,00	19:08	 85,43	00:00	  0,00	00:00	  0,00	96:29	 92,66	00:00	  0,00	2
 8.	Platovská Kristýna	LBE9850	C	177,91	00:00	  0,00	18:01	 92,12	00:00	  0,00	50:17	 85,79	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
 9.	Sušánková Hana		SLA9855	C	148,10	44:30	 60,48	18:46	 87,62	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
	Hrdličková Ludmila	SLA9851	C	120,03	00:00	  0,00	21:58	 68,46	00:00	  0,00	65:21	 51,57	00:00	  0,00	31:58	  0,00	3
	Nováková Marie		KPY9850	C	 66,43	42:36	 66,43	disk.	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
	Kovalčíková Taťána	DOR9850	C	 24,32	56:02	 24,32	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	disk.	  0,00	00:00	  0,00	2


D18						Celkem	7.4.2013	13.4.2013	14.4.2013	21.4.2013	19.5.2013	8.6.2013	počet závodů 
 1.	Müllerová Eva		SLA9652	C	265,82	00:00	  0,00	22:16	 90,00	00:00	  0,00	45:00	 90,00 135:07	 85,82	00:00	  0,00	3
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
 2.	Rafajová Anna		SLA9550	C	242,07	00:00	  0,00	24:43	 80,10	67:25	 80,00	49:01	 81,97	00:00	  0,00	00:00	  0,00	3
 3.	Kučerová Barbora	LBE9650	B	170,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00 129:07	 90,00	21:56	 80,00	2

D20						Celkem	7.4.2013	13.4.2013	14.4.2013	21.4.2013	19.5.2013	8.6.2013	počet závodů 
 1.	Křivancová Zdenka	LBE9450	B	240,00	00:00	  0,00	16:40	 80,00	00:00	  0,00	38:57	 80,00	93:50	 80,00	00:00	  0,00	3

H12						Celkem	7.4.2013	13.4.2013	14.4.2013	21.4.2013	19.5.2013	8.6.2013	počet závodů 
 1.	Lejbl Jakub		LBE0200	B	819,04	23:08	192,98	12:33	210,32	27:22	208,83	22:17	206,35	31:09	193,54	00:00	  0,00	5
 2.	Škvor Adam		KAM0202	C	764,31	00:00	  0,00	13:53	200,79	33:05	189,78	27:53	182,82	32:25	189,22	09:27	184,52	5
 3.	Blaha Petr		KAM0104	B	752,57	59:02	 26,91	15:33	188,88	51:56	126,99	25:05	194,58	34:22	182,55	09:17	186,56	6
 4.	Valášek Václav		KAM0100	B	726,17	25:04	184,04	00:00	  0,00	29:36	201,39	28:12	181,48	41:11	159,26	00:00	  0,00	4
 5.	Hankovec Hugo		KAM0201	C	711,89	00:00	  0,00	17:54	172,09	54:36	118,10	24:01	199,07	38:30	168,43	10:27	172,30	5
 6.	Víšek Martin		KAM0102	C	657,99	36:45	129,99	disk.	  0,00	33:35	188,12	30:49	170,49	38:13	169,39	00:00	  0,00	5
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
 7.	Renda Michal		KAM0207	C	623,84	00:00	  0,00	21:31	146,25	41:28	161,85	30:18	172,66	45:55	143,08	00:00	  0,00	4
 8.	Husák Zdeněk		SLA0201	C	619,33	42:43	102,39	20:58	150,18	61:13	 96,06	31:21	168,25	50:20	127,99	10:24	172,91	6
 9.	Gajda Jan		KAM0105	B	619,18	20:35	204,78	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	27:26	206,25	07:31	208,15	3
10.	Šafka Sebastian		KAM0101	B	607,75	21:08	202,24	disk.	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	29:12	200,21	07:45	205,30	4
11.	Pohořalý Hugo		ROU0103	B	437,90	30:29	158,98	00:00	  0,00	44:55	150,36	00:00	  0,00	50:10	128,56	00:00	  0,00	3
12.	Hejsek Filip		KAM0204	C	415,58	53:31	 52,43	29:13	 91,23	56:03	113,27	33:38	158,65	73:49	 47,73	00:00	  0,00	5
13.	Marhold Ondřej		ZVO0101	C	334,92	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	34:26	155,29	00:00	  0,00	09:51	179,63	2
14.	Bartoň Michal		KAM0107	B	306,84	32:11	151,12	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	42:13	155,72	00:00	  0,00	2
15.	Svoboda Jáchym		ROZ0200	C	252,20	58:46	 28,14	28:41	 95,04	00:00	  0,00	40:41	129,02	00:00	  0,00	00:00	  0,00	3
	Janda Ondřej		DOR0100	B	245,01	39:23	117,81	00:00	  0,00	00:00	  0,00	41:07	127,20	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
	Mezera Ondřej		DOR0101	C	226,28	00:00	  0,00	00:00	  0,00	58:20	105,66	42:41	120,62	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
	Kroc Kryštof		DOR0201	C	224,15	00:00	  0,00	00:00	  0,00	disk.	  0,00	36:41	145,83	64:52	 78,32	00:00	  0,00	3
	Hovorka Metoděj		DCE0200	C	204,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	35:49	180,68	65:50	 23,32	89:34	  0,00	00:00	  0,00	3
	Rieger Jakub		ODV0201	C	190,81	45:26	 89,82	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	58:14	100,99	00:00	  0,00	2
	Brachtl Adam		ZVO0102	C	182,13	00:00	  0,00	00:00	  0,00	60:19	 99,06	51:37	 83,07	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
	Hrdlička Jan		SLA0200	C	180,66	76:24	  0,00	33:25	 61,21	00:00	  0,00	59:32	 49,80	00:00	  0,00	18:51	 69,65	4
	Voženílek Adam		KAM0110	C	155,90	00:00	  0,00	20:10	155,90	00:00	  0,00	disk.	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
	Buk Ondřej		ROU0102	C	153,80	00:00	  0,00	00:00	  0,00	43:53	153,80	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	Jirásek Kryštof		ROZ0101	C	117,43	00:00	  0,00	25:33	117,43	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	Kohout Václav		DKL0101	C	102,92	00:00	  0,00	50:36	  0,00	00:00	  0,00	58:43	 53,23 112:08	  0,00	20:29	 49,69	4
	Losos Matěj		KNC0200	C	 95,35	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	62:01	 39,36	71:24	 55,99	00:00	  0,00	2
	Penkov Deyvid		KAM0109	C	 88,51	00:00	  0,00	00:00	  0,00	63:29	 88,51	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	Kraus Matěj		ZVO0203	C	 55,62	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	58:09	 55,62	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	Andres Martin		ROZ0103	C	54,36	00:00	  0,00	00:00	  0,00	73:44	 54,36	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	Postolka Jonáš		DKL0100	C	  0,00	00:00	  0,00	42:44	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1

H14						Celkem	7.4.2013	13.4.2013	14.4.2013	21.4.2013	19.5.2013	8.6.2013	počet závodů 
 1.	Lejbl Ladislav	 	LBE0000	B	836,39	27:38	196,59	13:36	210,98	53:19	194,64	24:17	212,39	40:55	216,43	00:00	  0,00	5
 2.	Buk Petr		ROU0001	B	816,00	27:17	197,90	14:38	204,22	46:57	207,22	38:59	159,35	79:03	138,55	10:17	206,66	6
 3.	Šantrůček Vít		KAM9901	C	750,56	25:15	205,51	22:07	155,24	51:33	198,13	00:00	  0,00	72:18	152,33	11:56	191,68	5
 4.	Chaloupka Dominik	KAM9904	C	647,70	43:47	136,15	00:00	  0,00	89:49	122,52	31:13	187,37	00:00	  0,00	10:50	201,66	4
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
 5.	Zemko Zdeněk		SLA9900	C	571,09	40:11	149,63	22:19	153,93 114:55	 72,92	56:38	 95,67 107:52	 79,69	14:07	171,86	6
 6.	Oubrecht Tomáš		DKL0001	C	530,87	40:57	146,76	25:16	134,62	00:00	  0,00	45:29	135,90	91:16	113,59	00:00	  0,00	4
 7.	Kdýr Matěj		ODV0000	C	518,82	48:28	  0,00	20:46	164,07 109:23	 83,85	52:34	110,34 104:42	 86,16	15:37	158,25	6
 8.	Postolka Jáchym		DKL9900	C	515,75	00:00	  0,00	17:36	184,80	00:00	  0,00	36:46	167,35	66:47	163,60	00:00	  0,00	3
 9.	Čech Richard		SLA0001	C	408,47	52:21	104,10	23:39	145,20	00:00	  0,00	39:02	159,17	00:00	  0,00	00:00	  0,00	3
10.	Dudák Ladislav		SLA0002	C	394,30	55:06	 93,80	18:58	175,85	00:00	  0,00	48:36	124,65	00:00	  0,00	00:00	  0,00	3
11.	Štěpo Matěj		DOR0001	C	334,04	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	69:11	158,70	13:44	175,34	2
12.	Varga Ondřej		KNC9900	C	305,18	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	disk.	  0,00	75:50	145,12	15:25	160,06	3
	Škvor Ota		KAM9900	A	219,97	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	39:11	219,97	00:00	  0,00	1
	Gajda Jan		KAM0105	B	195,31	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	29:01	195,31	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	Šafka Sebastian		KAM0101	B	192,30	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	29:51	192,30	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	Novák Josef		KPY0000	C	143,26	41:53	143,26	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	Tachezy Jan		DCE0100	C	143,24	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	43:27	143,24	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	Lafek Jan		ODV9904	C	125,26	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	19:15	125,26	1
	Koubek Václav		DOR9900	C	107,07	00:00	  0,00	00:00	  0,00	97:38	107,07	00:00	  0,00 164:31	  0,00	00:00	  0,00	2
	Prkno Jonáš		KNC9903	C	105,68	71:52	 31,06	00:00	  0,00	disk.	  0,00	62:28	 74,62 161:15	  0,00	00:00	  0,00	4
	Uhlík Sebastian		LME0000	C	 27,44	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00 133:27	 27,44	00:00	  0,00	1
	Remeš Šimon		KNC9904	C	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00 167:15	  0,00	00:00	  0,00	1

H16						Celkem	7.4.2013	13.4.2013	14.4.2013	21.4.2013	19.5.2013	8.6.2013	počet závodů 
1.	Brázdil Petr		ODV9700	B	444,68	35:26	 94,23	14:10	110,40	55:35	111,43	36:46	109,38	75:26	102,53	14:51	113,47	6
2.	Novák Aleš		ODV9805	B	425,30	34:20	 97,51	12:48	119,04	00:00	  0,00	41:53	 96,77	69:10	110,63	17:29	 98,12	5
3.	Ondřejček Jiří		ODV9800	B	352,89	00:00	  0,00	20:28	 70,56	65:30	 95,63	47:24	 83,17	87:35	 86,84	19:21	 87,25	5
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
4.	Aschermann Daniel	KAM9801	B	290,52	30:44	108,26	00:00	  0,00	00:00	  0,00	43:04	 93,85	00:00	  0,00	19:09	 88,41	3
5.	Šíma Vladislav		DKL9700	C	172,46	50:15	 50,00	21:23	 64,76	00:00	  0,00	57:44	 57,70	disk.	  0,00	00:00	  0,00	4
6.	Kalista Michal		LBE9701	B	171,35	00:00	  0,00	00:00	  0,00	67:11	 92,94	49:20	 78,41	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
7.	Kašpar František	SLA9800	C	160,56	53:35	 40,05	00:00	  0,00	00:00	  0,00	64:44	 40,45	disk.	  0,00	20:35	 80,06	4
8.	Kováčik Juraj		KNC9701	C	160,55	39:09	 83,13	00:00	  0,00	00:00	  0,00	49:44	 77,42	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
9.	Beneš Jan		DKL9800	B	148,65	44:55	 65,92	23:18	 52,64	00:00	  0,00	disk.	  0,00 131:30	 30,09	00:00	  0,00	4
	Bartoň Pavel		KAM9800	B	 68,86	43:56	 68,86	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	disk.	  0,00	00:00	  0,00	2
	Fanta David		KNC9803	C	 47,02	55:24	 34,63	00:00	  0,00	00:00	  0,00	76:07	 12,39	00:00	  0,00	00:00	  0,00	2
	Šplíchal Jakub		ZVO9801	C	 46,16	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	26:24	 46,16	1
	Bambousek Jan		DOR9800	C	 30,75	00:00	  0,00	00:00	  0,00 106:13	 30,75	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1
	Komers František	KNC9801	C	 10,91	00:00	  0,00	00:00	  0,00 118:40	 10,91	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	1

H18						Celkem	7.4.2013	13.4.2013	14.4.2013	21.4.2013	19.5.2013	8.6.2013	počet závodů 
 1.	Aster Tomáš		SLA9602	B	380,00	33:06	100,00	13:24	100,00	60:36	 90,00	33:46	 90,00	92:02	 90,00	00:00	  0,00	5
 2.	Buk Michal		ROU9601	C	297,50	41:08	 75,73	16:50	 74,38	78:55	 62,80	42:15	 67,39 125:04	 57,70	18:57	 80,00	6
	Votava Kryštof		KNC9601	C	 34,95	87:34	  0,00	22:07	 34,95	00:00	  0,00	disk.	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	3
			
H20						Celkem	7.4.2013	13.4.2013	14.4.2013	21.4.2013	19.5.2013	8.6.2013	počet závodů 
 1.	Buk Jindřich		ROU9303	B	350,00	16:58	8  0,00	16:58	8  0,00	00:00	  0,00	40:57	100,00 125:55	 90,00	00:00	  0,00	4
-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----B-----
 2.	Kapal Tomáš		KAM9402	B	254,62	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	51:29	 74,28 139:26	 80,34	18:18	100,00	3
 3.	Malec Oldřich		SLA9400	B	140,15	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	56:26	 62,19	disk.	  0,00	22:20	 77,96	3
 	Štádlík Lukáš		SLA9401	B	 73,95	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	00:00	  0,00	disk.	  0,00	23:04	 73,95	2